Некатегоризовано

РЕЗУЛТАТИ НА ТАКМИЧЕЊИМА У ШКОЛСКОЈ 2021/22.

ОПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

Српски језик  26.2. 2022.

Милан Паприкић, 3/1-  1. место, пласман на окружно

Историја  27.2. 2022.

Ђорђе Марић, 1/1- 1. место, пласман на окружно

Исидора Богдановић,3/1 –  2. место, пласман на окружно

Софија Стојадиновић, 3/1 – 3. место, пласман на окружно

Игор Протић, 3/1- 3. место, пласман на окружно

Физика  19.2. 2022.

Павле Милошевић, 1/1- 1. место, пласман на окружно

Ђорђе Марић, 1/1- 2. место, пласман на окружно

Богдан Нешић, 3/1- 1. место, пласман на окружно

Игор Протић, 3/1- 2. место, пласман на окружно

Наталија Новаковић, 3/1- 3. место, пласман на окружно

КЛАСИЧНА ТАКМИЧЕЊА

Окружно такмичење у стрељаштву  30.11.2021.

 3. место – Владимир Радивојевић II3

Стиховизијa

    Као пратећи програм тринаесте Стиховизије, организован је наградни фото-конкурс Поезија и друге слике, четврти у циклусу под називом Свет кроз објектив младих у организацији Народне библиотеке Смедерево.

Ученици су били позвани да дигиталним фотографијама илуструју своје омиљене песме или стихове. Уз фотографију је било потребно послати и песму/стих на неком од страних језика који су аутору фотографије послужили као инспирација.

Прво место је освојила Бојковић Емилија, III3

Друго место је освојила Старчевић Софија, II2 

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ, Велика Плана

Борис Арсић, 3/2  – 1. место, пласман на Републичко такмичење

(ментор:  Маја Грујић)

Лазар Стевановић – 3/1,  3. место

Стефана Ковачевић, 4/1,  3. место

 (ментор:  Наташа Чичић)

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ ИСТОРИЈЕ   19.3.2022.

Ђорђе Марић, 1/1 – 3. место, пласман на на Републичко

( ментор: Катарина Манојловић )

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ КЊИЖЕВНОСТИ “ Књижевна олимпијада“,  20.3. 2022.

Ђорђе Марић, 1/1 – 3. место, за сада без пласмана на на Републичко такмичење

( ментор: Весна Стојковић )

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ  EНГЛЕСКОГ ЈЕЗИКА, 27.3. 2022. С. Паланка

Марија Панов, 4/2 – 3. место, пласман на Републичко такмичење

( ментор: Тања Гојаковић )

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ  физике,  27.3. 2022.Смедерево

Павле Милошевић, 1/1- 1. место

Ђорђе Марић, 1/1-  2. место

Игор Протић, 3/1- 1. место, пласман на Републичко такмичење

Наталија Новаковић, 3/1- 2. место, пласман на Републичко такмичење

Богдан Нешић, 3/1- 3. место

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ из  српског језика, 09.4. 2022.

Милан Паприкић, 3/2- 3. место, пласман на Републичко такмичење

ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ из биологије

Јањош Сибиновски, 2/1 – 1. место, пласман на Републичко

Учесници окружног;

Јована Марковић, Сташа Станимировић, Даница Ранковић, први разред

Невена Донић, Сара Димитријевић, Богдан Нешић., трећи разред

РЕПУБЛИЧКА ТАКМИЧЕЊА 2021/22 – победници

ФИЗИКА, 14.5. 2022. Београд

Павле Милошевић, 1/1- 2. награда

Ђорђе Марић, 1/1-  2. награда

( ментор: проф. физике Катарина Кањевац- Миловановић )

ИСТОРИЈА, 21.5. 2022. Пирот

Ђорђе Марић, 1/1– 3. награда

( ментор: проф. историје Катарина Манојловић )

СРПСКИ ЈЕЗИК И ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА

Милан Паприкић, 3/2- 4. место

( Ментор:  проф. српског језика и књижевности Весна Стојковић) 

СМОТРЕ  и други типови такмичења

Ђурђа Лазић, 2. место на наградном светосавском  конкурсу на енглеском језику у организацији издавачке куће“ Pearson aкronolо“

Ревија кратког ђачког филма, мај 2021.

“Филмић 2021 у организацији ЦНТИ и Министарства просвете и фак. Фимек

Ученице 2/3  које чине тим ’’Трифолиум’’   – Софија Страчевић 2/2, Јана Перић  и Маријана  Павловић, 2/3  прва награда за филм “Nexus’’

( Ментор:  проф. информатике Снежана Милошевић)

Републичка смотра ђачких ликовних остварења “Светосавље и наше доба“

 Милица Првуловић  2/3 – похвала за рад из калиграфије у категорији средњих школа

(Ментор Тања Павловић Панов)

Републичко такмичење из ученичког ликовног стваралаштва у организацији Удружења ликовних педагога Србије у Београду,  Милица Првуловић, 2/3  1.место у категорији калиграфије. (Ментор Тања Павловић Панов)